چرا رابوهمراه ؟؟؟

فروشگاه اینترنتی رابوهمراه از سال 1394 با بیش از 5 سال سابقه قبلی در زمینه موبایل و لوازم جانبی فعالیت خود را به صورت فروشگاه آنلاین آغاز کرده است و در تمام این مدت به چیزی جز کیفیت بالا و رضایت 100% مشتری فکر نکرده است.

 برای خرید از فروشگاه رابوهمراه میتونید حضوری به فروشگاه مرکزی رابو مراجعه کنید و یا اینکه مستقیما از فروشگاه اینترنتی رابوهمراه خریدتون رو انجام بدید که در صورت خرید اینترنتی مزایای زیر رو دارید :

این روز ها که در شهرها بزرگ ازدیاد جمعیت است مردم ساعت ها در ترافیک بسر می برند و وقت زیادی از آنها تلف می شود . جدا از وقت زیاد ، ترافیک باعث سردرگمی و ناراحتی های عصبی می شود . به همین دلیل مردم ترجیح می دهند کالای مورد نیاز خود را از نزدیک ترین مکان ها خریداری کنند و امکان دارد این کالا ها را با قیمتی بسیار بیشتر تهیه کنند .

با پیشرفت تکنولوژی و پدید آمدن دستگاه ها و ابزار های ارتباطی نوین ، کسب و کار و مشاغل جدید به وجود آمده است . در سال های اخیر شبکه های اجتماعی و تلفن های هوشمند باعث شده است تا تعداد کاربران اینترنت افزایش یابد . این تحولات اینترنت را به بستری برای کسب و کار های مختلف تبدیل کرده است . بسیاری از افراد توانسته اند با استفاده از اینترنت و فضای مجازی منبع درآمد ایجاد نمایند . فروشگاه آنلاین که این روز ها تعدادشان در حال افزایش می باشد یکی از این مشاغل است . این فروشگاه ها با آنکه مجازی هستند اما تعداد زیادی کارمند دارند . فروشگاه آنلاین لوازم خانگی ، فروشگاه آنلاین لباس و فروشگاه آنلاین موبایل و … از این دسته فروشگاه هایی می باشند که کاربران بسیاری را به سمت خود جذب نموده اند .

با توجه به رونق کسب و کار های مجازی بسیاری از مشاغل که به صورت سنتی کار می کنند تصمیم گرفته اند پا به این عرصه فروش آنلاین بگذارند .فروشگاه های اینترنتی علاوه بر مزیت هایی برای فروشندگان مزیت های زیادی نیز برای مشتری ها دارد . ارائه محصول به صورت دیجیتالی بر زندگی مردم تاثیرات مثبت زیادی گذاشته است . بطوری که بسیاری از مردم ترجیح می دهند از فروشگاه های اینترنتی خرید کنند . البته خرید سنتی هنوز هم مانند گذشته رواج دارد . چند نمونه از مزایا خرید اینترنتی

  • قیمت پایین تر کالا نسبت به فروشگاه به دلیل ترغیب مخاطبین به استفاده از خرید آنلاین
  • ضمانت هفت روزه بازگشت کالا
  • دسترسی راحت و آسان با تنوع بالا به تمامی کالاها
  • خرید تنها با یک کلید
  • خرید در هر زمان از شبانه روز
  • امکان مقایسه کالا ها
  • صرفه جویی در وقت